Pozycjonowanie zostało uznane przez specjalistów za najlepszą i najskuteczniejszą formę reklamy w Internecie.

Pozycjonowanie sprawi, że po wpisaniu w wyszukiwarkach internetowych, słów związanych z Państwa działalnością, Państwa strona znajdzie się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Jest to niezwykle efektywna forma promocji, która zachęci do zapoznania się z ofertą Państwa firmy.

Dzięki usłudze pozycjonowania promowany serwis jest odwiedzany przez internautów, którzy są z punktu widzenia firmy najważniejsi. Dlaczego? Ponieważ są to osoby aktywnie poszukujące konkretnych informacji za pośrednictwem wyszukiwarek.

google

Witryna która w wynikach przeszukiwania zajmuje wysokie pozycje, jest odbierana jako źródło wiarygodnej oraz obiektywnej informacji, co w dużym stopniu wpływa na lojalność użytkowników oraz zwiększoną skłonność do jej odwiedzania.

W skład usługi wchodzi:

 • Przebadanie aktualnych pozycji w wyszukiwarkach Państwa strony
 • Analiza stron konkurencji
 • Dobór optymalnych słów kluczowych
 • Optymalizacja kodu Państwa strony pod kontem wyszukiwarek
 • Uzyskanie pozycji w czołówce wyników wyszukiwania
 • Utrzymanie wysokich pozycji
 • Miesięczny raport zawierający informację o pozycjach zajmowanych przez Państwa stronę podczas cotygodniowych badań pozycji.

Internauci szukają określonych produktów i usług, a nie konkretnej marki czy firmy.

Wielu przedsiębiorców błędnie uważa, że skoro po wpisaniu nazwy swojej firmy w okienko wyszukiwarki internetowej, ich strona pojawia się na pierwszej pozycji to pozycjonowanie nie jest im potrzebne.
Jak dowodzą badania – pozycjonowanie jest niezbędne, ponieważ jeśli firma zajmuje się na przykład sprzedażą kwiatów w Poznaniu to Państwa potencjalni klienci będą szukali wyrażeń związanych z branżą, takich jak: kwiaciarnia Poznań, kwiaty Poznań, a nie nazwy Państwa kwiaciarni. Niezwykle istotne jest więc to by właśnie pod takimi słowami kluczowymi w wynikach wyszukiwania pojawiła się Państwa strona internetowa – tylko wtedy zagwarantuje to napływ nowych klientów i zamówień.

google2

 

 • Czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania – Państwa strona znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania, gdy Internauci będą szukać Państwa produktów i usług.
 • Wzrost odwiedzalności Państwa strony – wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych gwarantują wzrost ilości odwiedzin strony internetowej, a co za tym idzie możliwość zaprezentowania Państwa oferty większej liczbie osób.
 • Dotarcie do potencjalnych Klientów – obecność Państwa strony na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych, pod słowami kluczowymi związanymi z działalnością Państwa firmy sprawi, iż na stronę trafią osoby, które rzeczywiście szukają Państwa usług i produktów.
 • Wzrost sprzedaży towarów i usług – odwiedziny Państwa strony WWW przez sprofilowanych Interna
  utów szukających informacji na temat usług lub produktów oferowanych przez Państwa firmę, są niemal jednoznaczne ze wzrostem liczby zamówień.
 • Popularyzacja marki – firma, której strona pojawia się wyżej w wynikach wyszukiwania od serwisów konkurencji z tej samej branży, jest postrzegana przez Internautów jako firma lepsza i staje się rozpoznawalna przez coraz większą ilość potencjalnych Klientów.
 • Gwarancja satysfakcji – płacicie Państwo tylko za efekty naszej pracy! Dopóki Państwa strona nie znajdzie się na odpowiednio wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych nie muszą nam Państwo płacić ani złotówki.

Proces pozycjonowania charakteryzuje się dynamiką i ciągłymi zmianami. Dlatego też oferowana przez nas usługa pozycjonowania jest rozliczana w zależności od otrzymanych efektów.

Umowa podpisywana z Państwem ma charakter umowy efektu – oznacza to, że jeżeli strona nie pojawi się na pierwszej stronie wyników (TOP10) nie jest naliczana żadna opłata.

Dopiero w momencie, gdy Państwa strona osiągnie pozycję od 1 do 10 w wynikach wyszukiwania dla danego słowa kluczowego zostanie naliczona uzgodniona opłata – płacą Państwo więc dopiero gdy widoczne są efekty naszej pracy.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących powyższego produktu lub skorzystać z naszej oferty prosimy o kontakt z naszym specjalistą.